USD33,08
EURO36,30
GBP43,13
BIST11.134,08
GR. ALTIN2.615,50
BTC64.385,23
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. 480 milyon dolar değerinde BNB yakıldı! — TradingView Haberleri

480 milyon dolar değerinde BNB yakıldı! — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


BNB zinciri, üç aylık otomatik yakım işlemini tamamlayarak 1991854 BNB’yi dolaşımdan kaldırdığını açıkladı.

BNB Chain’in çekirdek ekibi, son üç aylık otomatik yakma faaliyetini tamamlayarak 480 milyon dolara denk gelen 1.991.854 BNB’yi başarılı bir şekilde dolaşımdan kaldırdığını ifade. 2017’nin sonlarından bu yana başlayan sistemde, toplamda 24 kez BNB yakımı gerçekleşti. Son gerçekleşen otomatik yakım, mevcut dolaşımdaki 153,8 milyon BNB arzının yaklaşık olarak yüzde 1,2’sini temsil ediyor. Toplamda 48,14 milyon BNB yakımı gerçekleşti

Her çeyrekte, yakılacak BNB miktarı, token’ın mevcut fiyatı ve ağ etkinliği gibi değişkenler dikkate alınarak bir algoritma tarafından belirlenir. BNB zinciri ayrıca, gerçek zamanlı gaz ücretlerinin bir kısmını Ethereum’a benzer bir şekilde yakar, ancak bu, üç aylık otomatik yakma olaylarından farklıdır.

2018’e doğru başlayan 2018’e doğru başlayan BNB yakım sistemi, otomatik olarak toplamda 24 kere gerçekleşti. Son yakım ile beraber 48,14 milyon dolarlık BNB yakıldı yakım sistemi, otomatik olarak toplamda 24 kere gerçekleşti. Son yakım ile beraber 48,14 milyon dolarlık BNB yakıldı.

Yaklaşık olarak 500 milyon dolara yakın gerçekleşen BNB yakımı ise, henüz token fiyatına yansımadı. Binance tarafındaki haberler ile zaman zaman ivme yakalayan BNB’de ne gibi fiyat yapıları olacak, merakla takip ediliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!