USD32,82
EURO35,68
GBP42,46
BIST11.089,53
GR. ALTIN2.538,94
BTC66.635,89
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Binance Coin (BNB) Bu Kritik Seviyeden Yükselişini Başlatabilir! 23 Temmuz BNB Analizi — TradingView Haberleri

Binance Coin (BNB) Bu Kritik Seviyeden Yükselişini Başlatabilir! 23 Temmuz BNB Analizi — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Binance Coin (BNB) teknik grafiğine göre, fiyatın 235 – 232 dolar desteğine yakın hareket ettiği ve 246 dolar direnç seviyesinin altında yatay bir seyir sergilediği görülüyor. Makalemizde, BNB’nin gelecekteki olası fiyat hareketleri ve belirleyici destek-direnç seviyeleri üzerine dikkatle odaklanacağız.

Orta Vadeli BNB Analizi

CoinOtag

Günlük BNB/USD Fiyat Grafiği

Binance Coin (BNB) teknik grafiği incelendiğinde, fiyatın 235 dolar desteğine yakın hareket ettiği görülüyor. BNB fiyatı, 235 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda kapanışlarını sürdüreceği sürece yükselişini analizde belirtilen 276 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Ancak BNB’nin 276 dolar seviyelerine ulaşabilmesi için öncelikle 255 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda kapanış yapması gerekmektedir. 12 Haziran tarihinden bu yana BNB fiyatı, 255 – 220 dolar aralığında yatay bir hareket sergilemektedir.

Birçok BNB yatırımcısı, yükseliş trendinin başlamasını beklerken, BNB fiyatının öncelikle 235 dolar desteğini koruması ve ardından 255 dolar direncinin üzerinde günlük bazda kapanış yapması kritik öneme sahiptir. Bu belirtilen seviyelerin takibi, yatırımcılar için önemli olacaktır.

Kısa Vadeli BNB Fiyat Analizi

CoinOtag

3 Saatlik BNB/USD Fiyat Grafiği

Binance Coin (BNB) fiyatı, 3 saatlik teknik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç seviyesi olan 246 doların altında yatay hareketlerine devam etmektedir. BNB fiyatı, 246 dolar seviyesinin altında 3 saatlik bazda kapanışlar gerçekleştirdiği müddetçe düşüş eğilimini 235 – 232 dolar aralığına kadar sürdürebilir.

Birçok BNB balinası, 235 – 232 dolar aralığından BNB satın almak için beklemektedir. BNB fiyatı, 235 – 232 dolar desteğine ulaştığında, 230 dolar seviyesinin altında 3 saatlik bazda kapanışlar, spot yatırımcıları için stop noktası olarak düşünülebilir.

BNB, 235 – 232 dolar destek aralığından güçlü alım tepkileri ile karşılaşırsa, yükseliş trendini bu bölgeden başlatarak 266 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir. Ancak, BNB fiyatı 246 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları gerçekleştirerek yükselişini sürdürmeyi hedeflemelidir.

BNB fiyatı, 235 – 232 dolar desteğine yönelik güçlü alım tepkileri gösteremezse, düşüş trendini 224 dolar desteğine kadar devam ettirebilir. Bu nedenle, BNB yatırımcıları 235 – 232 dolar desteğinden alacakları alım tepkilerini dikkatle takip etmelidirler.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!