USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.981,02
Son Gelişmeler

Binance’te 2023 Yılında Listelenmesi Beklenen 5 Yeni Coin Nedir — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


2023 yılının ikinci yarısında Binance’te listelenmesi beklenen beş yeni kripto para hangisi? Binance’te listelenecek yeni coin’ler hakkında bilginiz var mı?

Binance, platformunda birçok kripto parayı destekleyen, ancak yeni coin’ler konusunda mümkün olduğunca seçici davranan bir kripto para borsası olarak tanınır. Bu yüzden Binance’in yeni listelemeleri trader’lar arasında büyük heyecan yaratır.

Bu makalede sizler için 2023 yılının kalan yarısında Binance borsasında listelenme olasılığı en yüksek coin’lerin incelenmesini yaptık.

Wall Street Memes (WSM) Nedir?

Binance’te olası bir listeleme için büyük heyecan yaratan kripto paralardan biri Wall Street Memes (WSM) olarak öne çıkıyor. Meme kültürünün gücünden faydalanan Wall Street Memes, online mizahın gücüyle geleneksel finansal kurumlarına meydan okumayı hedefliyor.

1.1 milyondan fazla ‘degen’ takipçisiyle sağlam bir sosyal medya kitlesi olan Wall Street Memes, gelecekte başarılı bir borsa lansmanı için sağlam bir temele sahip. Projenin devam eden ön satış aşaması şu ana kadar etkileyici bir şekilde 15 milyon 200 bin dolar toplamış durumda. Bu da büyük yatırımcıların projeye olan ilgisini n bir göstergesi. Önemli bir not olarak; Wall Street Memes ekibinin, proje yol haritasında WSM’nin Tier-1 CEX’lerde listeleneceğine dair ipuçları verdiğini de belirtelim.

BTC20 (BTC20) Nedir?

Bu yıl Binance listesine eklenmeye aday bir diğer yeni coin BTC20! Ethereum tabanlı bir token olan BTC20’nin, Bitcoin’in ilk günlerine saygı göstermek amacıyla tasarlandığı söyleniyor. Ayrıca, yinelenen tokenize edilmiş ödüller sağlamayı amaçlayan, kazançlı bir staking protokolü sunuyor olması da gelen bilgiler arasında.

Orijinal Bitcoin’in aksine BTC20, enerji verimli bir Proof of Stake (PoS) modeli kullanılarak oluşturuldu. Bu konsensüs sayesinde kullanıcılar stake ettikleri BTC20 token’larına orantılı olarak tokenize ödüller kazanabiliyor. Projenin whitepaper’ına göre, bu staking sistemi uzun vadeli katılımı teşvik ederek, fiyat istikrarını koruyor. BTC20, henüz geliştirme aşamasında olmasına rağmen, geliştiriciler Nisan 2011’deki Bitcoin fiyatını ve arzını yansıtarak her bir token’ın 1 dolar olduğu toplam 6.05 milyon BTC20 token’ı ön satış aşamasıyla piyasaya sunuyor.

Projenin yol haritasına göre, ilk olarak piyasaya 3 milyon BTC20 token’ı sürülmesi planlanıyor, ancak ön satışın soft cap hedefine ulaşması durumunda kalan 3.05 milyon BTC20 token’ın daha piyasaya sunulması hedefleniyor.

yPredict (YPRED) Nedir?

yPredict (YPRED), trader’lar ve SEO uzmanları için değerli analitik araçlar sunan yapay zeka destekli bir platform.

yPredict platformu, piyasadaki duygusal analiz, otomatik grafik tanıma, gelişmiş teknik göstergeler ve yapay zeka destekli alım/satım sinyalleri gibi özellikleri içeriyor.

Proje kripto odaklı olmasının yanı sıra, SEO için yapay zeka destekli bir backlink tahminleyici ile yeni bir alan açmaya çalışıyor. Ayrıca, yPredict’in ekibi platformun çekiciliğini artıran Alt_Pump_001 adında bir araç başlatarak, trader’ların piyasa performansı açısından üstünlük gösterme potansiyeli olan alternatif kripto paraları belirlemesine yardımcı oluyor. Ön satışında 3 milyon dolarlık fon toplanan projenin, Binance listesine alınacağına dair spekülasyonlar yapılmaya başlandı bile.

Chimpzee (CHMPZ) Nedir?

Chimpzee (CHMPZ), hayvanları ve yağmur ormanlarını koruma çabalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, web3 tabanlı bir ekosistemdir. Bu ekosistem; Chimpzee ürünlerinin satıldığı Shop2Earn mağazasını, ücret paylaşımı sistemi olan Trade2Earn NFT pazarını ve oyuncuları CHMPZ token’ları ile ödüllendiren Play2Earn oyununu içeriyor.

Önemli bir nokta olarak, Chimpzee, toplam CHMPZ token arzının %10’unu hayır işlerine bağışlayacağını taahhüt ederek, doğal yaşamın korunmasına olan hassasiyetini de gösteriyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, CHMPZ token’larını özel ödüller ve indirimler sağlayan “NFT Pasaportları” satın almak için kullanabiliyor.

Chimpzee, şu anda ön satışın 7. aşamasında ve yaklaşık 860 bin doların üzerinde fon topladı. Bu aşamada, potansiyel yatırımcılar CHMPZ token’larını 0.0007 dolarlık fiyatla satın alabilirler ve yatırım miktarına bağlı olarak %125’e kadar bonus kazanma şansı elde edebilirler.

Psyop (PSYOP) Nedir?

Psyop (PSYOP), erken yatırımcılar için önemli kazançlar sağlamak amacıyla düşük piyasa değerine sahip kripto paraların popülaritesinden yararlanmayı hedefleyen yeni bir meme coin.

PSYOP token, başlangıçta Pepe (PEPE) token’ın olağanüstü yükselişiyle başlayan meme coin çılgınlığından yararlanmak amacıyla bu mayıs ayının ortalarında piyasaya sürüldü. İlk başlarda PSYOP belirli bir kazanç sağlamış olsa da, haziran ve temmuz aylarında neredeyse hiç fiyat momentumu göstermedi ve önemli bir düşüş yaşadı. Neyse ki PSYOP token sahipleri için, token beklenmedik bir şekilde canlanarak son günlerde %812 oranında değer kazandı.

DEXTools.io’ya göre, PSYOP’un şu anda 835 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor ve CoinMarketCap’te önemli bir listeleme elde etti. PSYOP token’ın etrafındaki momentum hala yüksek seviyede devam etmekte ve bu da token’ının Binance’te listelenen sonraki trend olan meme coin olma potansiyelini artırıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!