USD32,84
EURO35,66
GBP42,48
BIST11.121,73
GR. ALTIN2.536,99
BTC67.257,52
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Bitcoin Borsası Binance’in ARKM Launchpad’i Büyük İlgi Gördü! — TradingView Haberleri

Bitcoin Borsası Binance’in ARKM Launchpad’i Büyük İlgi Gördü! — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Binance borsasının yeni launchpad projesi olan Arkham (ARKM), büyük ilgi gördü ve 990 kat daha fazla talep edildi.

ARKM Launchpad’i için Talep 990 Kat Arttı

CoinOtag

Kripto borsası Binance, on-chain analitik sağlayıcısı Arkham Intelligence için ARKM token’ının halka arzını tamamladı. Binance Launchpad’de gerçekleştirilen halka arz, 2.5 milyon dolarlık üst sınıra ulaştı. Özellikle, Binance tarafından açıklanan verilere göre, satış yüksek bir ilgi çekti ve 990 kat fazla talep edildi.

Arkham için toplam token arzı 1 milyar ARKM’dir ve bunun 50 milyonu Binance Launchpad’e tahsis edildi. Bu, toplam arzın %5’ine denk gelir ve önceden belirlenen 0.05 dolarlık satış fiyatında gerçekleşti.

2.5 milyon dolarlık üst sınıra sahip olduğundan, satış, Binance’in 11 Temmuz’dan başlayarak 6 günlük bir süre boyunca kullanıcıların BNB bakiyelerini takip ettiği bir abonelik formatını kullandı. Her kullanıcı için token’ların son tahsisi, bu süre boyunca ortalama BNB bakiyelerine dayanarak belirlendi.

Abonelik dönemi boyunca toplam 114,454 katılımcı, 10,182,983 BNB (2.4 milyar dolar) taahhüt etti. Satış için son dönüşüm oranı, 1 BNB başına 4.92 ARKM token oldu. Buna göre, abonelik sırasında 50 BNB taahhüt eden kullanıcılara (0.05 dolarlık satış fiyatında) 246 ARKM token tahsis edildi.

Arkham token’ı airdrop ve DEX alım satımı için açıldı

Bu arada, ARKM token’ları ayrıca Binance lansmanından bağımsız olarak, eski Arkham kullanıcıları tarafından bir airdrop olarak da talep edilebilir. Bunlar erken Arkham kullanıcılarına tahsis edildi. Bu yazının yazıldığı sırada ARKM, Uniswap borsasında 0.68 dolarlık bir fiyatla işlem görüyor, bu da halka arz fiyatının 13 katıdır.

Arkham Intelligence, blockchain analitiği platformu olarak faaliyet gösteriyor ve blockchain adreslerinin sahipleriyle ilgili verilerin anonim takasını kolaylaştırıyor. Token satışı, Arkham’ın blockchain adreslerinin sahipleriyle ilgili verileri anonim olarak alıp satmalarını sağlayan bir on-chain takasını başlatma planıyla önceden duyuruldu.

“Arkham Intel Exchange” adını taşıyan platform, veri ve cüzdan etiketlerinin alım satımı için merkezi olmayan bir protokol olarak hizmet verecek.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!