USD33,08
EURO36,30
GBP43,13
BIST11.134,08
GR. ALTIN2.615,50
BTC64.385,23
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Brian Armstrong, kripto mevzuatının aciliyet haline geldiğini söyledi — TradingView Haberleri

Brian Armstrong, kripto mevzuatının aciliyet haline geldiğini söyledi — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD milletvekilleri Maxine Waters ve Patrick McHenry ile yaptığı görüşmelerin ardından, Ripple davasının ve kripto ETF’lerinin düzenlemesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Armstrong, Ripple davasının milletvekilleri arasında düzenleyici netliğe yönelik bir aciliyet yarattığını söyledi ve bu durumun ileriye dönük yasama çabalarına yol açtığını belirtti.Brian Armstrong, düzenleyici netliğin ABD Milletvekilleri açısından aciliyet haline geldiğini söyledi

Geçtiğimiz günlerde ABD milletvekilleri ile görüşen Brian Armstrong, görüşmelerini değerlendirdi. Bununla birlikte Coinbase CEO’su spot Bitcoin ETF başvuruları ve Ripple davasındaki kararın ardından mevzuatın aciliyet olduğunu belirtti.

Mevzuat parçaları arasında, 21. Yüzyıl Yasası için Finansal Yenilik ve Teknoloji Yasası, Sorumlu Mali Yenilik Yasası, Dijital Varlık Kara Para Aklamayı Önleme Yasası ve Dijital Varlık Piyasası Yapısı yasa tasarıları gibi kripto ve Blockchain ile ilgili yasalar tartışılmaktadır. Armstrong, SEC ile Ripple davasının, milletvekillerinin mahkeme kararlarına güvenmek yerine kripto düzenlemeleri için ileriye dönük yasama yolunu düşünmeye yönlendirdiğini ifade etti.

Coinbase, SEC tarafından menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla suçlandıktan sonra kendi davasıyla karşı karşıya kalmıştı. Coinbase yöneticileri, SEC’nin kriptoya düzenlemeleri uygulama yoluyla getirme yaklaşımına karşı çıkarak komisyonun iddialarını reddetmişti.

Mayıs ayında Coinbase, “Kriptoyu Destekleme Günü” adında bir etkinlik düzenlemeyi planladığını duyurmuştu. Ancak sonunda bu etkinliğin gerçekleşip gerçekleşmediği belirsizdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!