USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.988,57
Son Gelişmeler

Ethereum’un Yeni Hedefi 2100 Dolar Mı? 16 Temmuz ETH Analizi — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Ethereum’un güncel analizi, 1930 dolar seviyesinin üzerindeki performansına odaklanıyor ve yükseliş trendini sürdürme ihtimalini vurguluyor. Ancak kritik destek seviyelerinin altındaki hareketlerin de önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi

CoinOtag

Günlük ETH/USD Fiyat Grafiği

Ethereum’un günlük teknik grafiğini incelediğimizde, 2023$ seviyesinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketini 1900 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirmiş ve direnç seviyesinden itibaren %6 düşüş gerçekleştirmiş.

Daha Önce Paylaştığımız ETH Analizini İncelemek İçin Tıklayın.

Önceki Ethereum (ETH) analizimize dair hatırlatma yapacak olursak, ETH’nin yükseliş hareketini sürdürebilmesi için 2023 dolar seviyesinin üzerinde 4 saatlik bazda mum kapanışları gerçekleştirmesi gerekiyordu.

Güncel teknik grafiği incelediğimizde, Ethereum’un ara destek bölgesi olan 1930 dolar seviyesinin üzerinde mum kapanışlarına çalıştığını gözlemliyoruz. ETH fiyatı, 1930 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları yapmaya devam ederse, yükseliş hareketini tekrar 2025 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir.

ETH fiyatı, 2023 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları gerçekleştirirse bir sonraki hedefi 2070 – 2100 dolar direnç aralığı olacaktır. Eğer ETH fiyatı 2100 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları yaparsa, hedefini 2125 dolar seviyelerine kadar sürdürebilir.

Kısa Vadeli ETH Fiyat Analizi

CoinOtag

4 Saatlik ETH/USD Fiyat Grafiği

Ethereum’un kısa vadeli teknik grafiğini incelediğimizde daha önce paylaştığımız ETH analizinde 1840$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükselişini 2023$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyeceğini belirtmiştik.

ETH fiyatı belirttiğimiz gibi 1840$ seviyesinin üzerinde kalmayı başardı ve okuyucularımıza %8’den fazla kazanç getirisi sağladı.

Okuyucularımıza %8’den fazla getiri sağlayan ETH Analizini İncelemek İçin Tıklayın.

Ethereum’un güncel teknik grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 1930 dolar seviyesinin üzerinde mum kapanışları ile kalıcılık sağlamak istiyor. ETH fiyatı, analizde belirtilen 1930 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürürse yükselişini tekrar başlatmak isteyebilir.

Ancak ETH fiyatı 1930 dolar seviyesinin altında 4 saatlik bazda mum kapanışları yaparsa düşüş trendini 1858 dolar seviyelerine kadar devam ettirebilir. ETH fiyatı, 1840 dolar seviyesinin altında 4 saatlik bazda mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 1791 dolar desteğine kadar gerçekleştirmek isteyecektir.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!