USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.981,02
Son Gelişmeler

Genesis arabuluculuk süreci hakkında açıklama yaptı — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


İflas eden kripto para şirketi Genesis, arabuluculuk sürecinin yakında sonlanacağını dile getirdi.

Genesis tarafından arabuluculuk süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Şirket arabuluculuk sürecinin yakında sona ereceğini söyledi.Genesis, arabuluculuk sürecinin yakında sona ereceğini söyledi

İflas eden kripto kredi kuruluşu Genesis Global Holdco LLC, alacaklılarla arabuluculuğunun son kez uzatıldığını açıkladı. Şirketin avukatı, önümüzdeki iki hafta içinde önemli ilerleme kaydedilmezse arabuluculuğun daha fazla uzatılamayacağını belirtti. Bu nedenle, görüşmelerin 16 Ağustos’a kadar tamamlanması gerektiği ortaya çıkıyor.

Genesis, ana şirket Digital Currency Group ve Gemini Trust Co. dahil olmak üzere kilit paydaşlarla arabuluculuk yapmaktadır. Ancak, teminatsız alacaklılardan oluşan resmi komite, DCG tarafından desteklenen iflas çıkış planını reddetmiştir. Şirket şu anda bu planı kurtarmak için arabuluculuk sürecini yürütmektedir.

Eğer taraflar 16 Ağustos’a kadar bir anlaşmaya varmazsa, Genesis belirli değişikliklere tabi olarak mevcut iflas planında ilerleyeceğini belirtti. Arabuluculuk, şirketin iflas sürecini tamamlamasını engelleyen son engellerden biri olarak görülüyor.

Şirketin avukatı, tarafların bir anlaşmaya “çok yakın” olduklarını ancak daha önce de benzer şekilde düşündüklerini kabul etti. Bu durum, Genesis’in finansal durumunu çözmek ve iflas sürecini tamamlamak için hala belirsizliklerle karşı karşıya olduğunu göstermektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!