USD32,89
EURO35,72
GBP42,49
BIST11.102,04
GR. ALTIN2.541,90
BTC66.280,15
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Injective (INJ) Kritik Desteğine Düşüş Başlatabilir! 16 Temmuz INJ Analizi — TradingView Haberleri

Injective (INJ) Kritik Desteğine Düşüş Başlatabilir! 16 Temmuz INJ Analizi — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


INJ’in kısa vadeli teknik grafiği, 8.95$ seviyesinin güçlü destek sağladığını ve yükselişin 9.66$ direncini aşmasıyla yükseliş eğiliminin 9.96$ seviyelerine doğru sürebileceğini gösteriyor. Ayrıca, 8.95$ desteğinin altında yaşanabilecek hareketlerde 8.63$ – 8.40$ destek bölgesi önem kazanıyor.

Orta Vadeli INJ Analizi

CoinOtag

12 Saatlik INJ/USD Fiyat Grafiği

INJ’in orta vadeli teknik grafiği incelendiğinde, günlerdir süren yükseliş trendinin devam ettiği ve günlük destek bölgesinden (%75) artış gösterdiği gözlemlenmektedir. Kritik destek bölgesi olarak belirlenen 7.27$ – 6.896$ aralığı, INJ için önemli bir seviyedir.

INJ fiyatı, analizde belirtilen 10.44$ seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları gerçekleştiremediği sürece düşüş hareketini 7.27$ – 6.896$ destek aralığına kadar genişletebilir. Ancak INJ, bu düşüşü yaşayabilmek için en yakın destek bölgesi olan 8.57$ seviyesinin altında günlük bazda mum kapanışları yapmalıdır. Öte yandan, INJ fiyatı için diğer önemli destek, yükselen trend çizgisidir. Analizde belirtilen mavi destek çizgisinin üzerinde kaldığı sürece, INJ yükseliş trendini sürdürerek 10.44$ seviyelerine doğru yükselişe geçmeye çalışacaktır.

INJ yatırımcıları, kritik destek bölgesi olan 7.27$ – 6.896$ seviyelerinde alım fırsatları için beklemektedir. Eğer INJ fiyatı bu destek bölgesinde güçlü alım talebi ile karşılaşırsa, yükseliş trendini bu destek seviyesinden başlatarak önce 10.44$ seviyelerine, daha sonra da 13.24$ seviyelerine doğru yükseliş gösterebilir.

INJ Kritik Direncini Kıramaz ise Düşüş Başlatabilir

CoinOtag

2 Saatlik INJ/USD Fiyat Grafiği

INJ’in kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 8.95$ seviyesinin önemli bir destek bölgesi olduğu ve bu seviyeden alıcı tepkisiyle karşılaştığı görülmektedir. Eğer INJ fiyatı 8.95$ desteğinin üzerinde 2 saatlik bazda mum kapanışları gerçekleştirirse, yükselişini 9.66$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Ancak INJ fiyatı, yükseliş trendinin devamı için 9.66$ seviyesini aşmalı ve üzerinde 2 saatlik bazda mum kapanışları gerçekleştirmelidir. Eğer INJ fiyatı 9.66$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları yaparsa, yükselişini 9.96$ seviyelerine kadar sürdürebilir.

INJ’in 9.96$ seviyesinde “short” likiditeleri bulunmaktadır. Bu nedenle INJ fiyatı, 8.95$ desteğinin üzerinde 2 saatlik bazda mum kapanışları gerçekleştirirse, 9.96 dolar seviyesindeki “short” pozisyonları stop etmek için bu seviyelere yükselişini gerçekleştirebilir.

Ancak INJ fiyatı, 8.95$ seviyesinin altında 2 saatlik bazda mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 8.63$ – 8.40$ destek aralığına kadar genişletebilir. Eğer INJ fiyatı, 8.63$ – 8.40$ aralığından yoğun alım talebiyle karşılaşırsa, yükseliş trendini bu bölgeden başlatarak 10$ seviyelerine doğru yükseliş trendini başlatabilir.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!