USD32,84
EURO35,66
GBP42,48
BIST11.121,73
GR. ALTIN2.536,99
BTC67.257,52
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Kripto analisti, ETH satın almak için en iyi dönemleri açıkladı — TradingView Haberleri

Kripto analisti, ETH satın almak için en iyi dönemleri açıkladı — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Önde gelen bir kripto uzmanı olan Benjamin Cowen, Ethereum’un potansiyelini tam olarak ortaya koymaya henüz hazır olmadığını ileri sürdü.

Cowen, Ethereum’un tarihsel ortalama aylık yatırım getirisini (ROI) inceledi. Analizine göre üçüncü çeyrek, yani yaz ayları, ETH biriktirmek veya elde tutmak için en uygun dönem olmayabilir. Bunun yerine tarihsel veriler, Ether biriktirmek için en iyi dönemlerin dördüncü çeyreğin sonları veya ilk çeyreğin başları olduğunu gösteriyor.

Ether yatırımı için en uygun zamanlar

Analistin aktardığına göre bir yıllık dönemin analizi, ortalama olarak aralık ve ocak aylarının en uygun koşulları sergilediğine işaret ediyor.

Cowen, temmuz ayını ise en olumsuz ay olarak belirledi. Konuyu değerlendirirken, ETH’nin bir önceki yılın temmuz ayındaki konumunu düşünmenin faydalı olacağını vurguladı. Analiste göre mevcut fiyat, geçmişte görülen fiyattan önemli ölçüde farklı değil. Değişim, bir önceki yılın temmuz ayında kaydedilen fiyatla aynı hizada olan birkaç yüz dolarlık bir aralıkta. Nisan-temmuz döneminde, özellikle de ilk yıl içinde yapılan alımların yatırım getirisinde (ROI) gözle görülür bir düşüş var. Ancak dördüncü çeyreğe doğru ilerledikçe yatırım getirisi artma eğilimi gösteriyor.

Cowen, Ethereum ile ilişkili mevsimselliğin altını çizerek, ETH’yi aralık ve ocak ayına doğru biriktiren yatırımcıların tarihsel olarak daha iyi getiri elde ettiğini belirtti.

Uzmancoin

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!