USD32,84
EURO35,66
GBP42,48
BIST11.121,73
GR. ALTIN2.536,99
BTC67.257,52
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Kurumsal Yatırımcıların Yüzde 74’ü Kripto Para Almak İçin 2024’e Odaklandı! — TradingView Haberleri

Kurumsal Yatırımcıların Yüzde 74’ü Kripto Para Almak İçin 2024’e Odaklandı! — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri popülaritesini artırmaya devam ederken bir yandan da pek çok yatırımcıyı kendisine çekiyor.

Kripto paralara yatırımı olan perakende yatırımcı kadar kurumsal yatırımcı da bulunuyor ve sayısı günden güne çoğalıyor.

Finbold’un haberine göre, kurumsal yatırımcılar ve varlık yöneticileri kripto para yatırımlarını artırmayı planlıyor.

Londra merkezli Nickel Digital Asset Management tarafından yaptırılan yeni bir araştırmaya göre ankete katılan kurumsal yatırımcıların ve varlık yöneticilerinin yaklaşık dörtte üçü (%74) önümüzdeki yıl kripto para yatırımlarını artırmayı planladığını söyledi.

Ankete ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İsviçre, Singapur, Brezilya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki kurumsal yatırımcılar ve varlık yöneticileri katıldı.

Ankete katılanlardan yaklaşık 10 kişiden 9’u (%87) kripto sektöründeki yatırım fırsatlarını 12 aylık bir bakış açısıyla çekici bulurken, %39’u kripto yatırımlarını “çok çekici” bulduğunu söyledi.

Ankete katılanların %38’i kuruluşlarının son 12 ayda kripto para sektörüne yaptığı yatırımı artırdığını belirtti.

Anket sonuçları hakkında yorum yapan Nickel Digital CEO’su ve kurucu ortağı Anatoly Crachilov şunları söyledi:

“Kripto para sektörünün yıldan yıla güçlenen performansı ve kurumsal yatırımcıların davanışları, kripto pazarının sürdürülebilir bir toparlanma eğilimine girdiğini ve katılma fırsatı sunduğuna dair güçlenen iyimserliği yansıtıyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: Bitcoinsistemi.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!