USD33,04
EURO35,99
GBP42,99
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.559,84
BTC59.962,97
Son Gelişmeler

Locus Finance, piyasaya çıktı — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Midas Investments’ın eski kurucusu DeFi alanında bir projeyi piyasaya sürdü.

Midas Investments’ın eski kurucusu Iakov Levin, yeni bir DeFi platformu olan Locus Finance ile DeFi alanına giriş yaptı. Bununla birlikte duyuru topluluk tarafından karşılık buldu.Iakov Levin, DeFi alanındaki yeni platformu tanıttı

Midas Investments’ın eski kurucusu Iakov Levin, yeni bir DeFi platformu olan Locus Finance’i piyasaya sürdü. Locus Finance, kullanıcılara yüksek getiri sağlayan tokenize kasalara erişim sağlayan bir merkeziyetsiz finans platformudur. Platform, başlangıçta Ethereum staking, DeFi büyümesi ve Arbitrum ticareti gibi üç getiri sağlayan ürün sunacak.

Levin, kullanıcıların blok zincirleri, protokoller, işlem maliyetleri ve portföy yönetimi gibi konularda endişelenmek istemediğini belirtti ve Locus Finance’in bu endişeleri ortadan kaldırmak için kurulduğunu ifade etti. Platform, perakende yatırımcılar için uygun bir servet üretimi sağlamak amacıyla özel bir teşhir yaklaşımı sunuyor.

Midas Investments, 2018 yılında kurulmuş ve 2021’de 250 milyon doların üzerinde varlık yönetmişti. Ancak 2022’de piyasa koşullarının değişmesiyle birlikte şirket 50 milyon doların üzerinde zarar etti ve aynı yılın Aralık ayında kapatıldı. Levin, Midas Investments’ın kapatılmasının ardından Locus Finance’i kurarak yeni bir girişime başladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!