USD33,08
EURO36,30
GBP43,13
BIST11.134,08
GR. ALTIN2.615,50
BTC64.385,23
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor — TradingView Haberleri

Paribu, Paribu Reads ile okuyuculara yeni kitaplar sunuyor — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Paribu Reads projesi kapsamında Paribu, Dünya Kitapseverler Günü’nde okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Doğru bilgiyi sunma ve teknolojiye yönelik kapsamlı içerikleri okuyuculara sunma hedefiyle hareket eden Paribu, Paribu Reads projesini tüm hızıyla sürdürüyor. Paribu Reads, bu Dünya Kitapseverler Günü’nde de okuyucuları yeni kitaplar ile buluşturuyor.

Paribu Reads ve Dünya Kitapseverler Günü kapsamında Paribu, Alex Tapscott‘ın ünlü eseri Dijital Varlık Devrimi‘ni okuyucuyla buluşturuyor. Ayrıca, Turan Sert‘in kaleme aldığı Sorularla DeFi kitabı da Storytel’de yayınlanacak.Paribu, Paribu Reads ile sahnede

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Paribu, Paribu Reads ile 9 Ağustos Dünya Kitapseverler Günü‘nde okuyucuları selamlıyor. Paribu Reads aracılığıyla Paribu, finans, blokzincir ve teknoloji okuryazarlığının artmasını destekliyor.

cappadocia green tour

Dünya Kitapseverler Günü‘nde Paribu Reads, yeni kitapları okuyuculara sunuyor. Bu yılın kitabı, Alex Tapscott imzalı Dijital Varlık Devrimi olacak.

Daha önce Paribu, aynı yazarın Blokzincir Devrimi kitabını okuyucular ile buluşturmuştu. Ayrıca Turan Sert’in kaleme aldığı “Sorularla DeFi” kitabı da Storytel’de okuyucuların erişimine sunuldu.Küresel ölçekte kitaplar Paribu Reads’de

Paribu Reads, doğru bilginin insanlara ulaşmasını sağlamak amacıyla Paribu tarafından oluşturuldu. Proje, bugüne kadar üç kitabın okuyuculara sunulmasında öncülük etti.

Paribu çatısı altındaki Paribu Reads‘de bugüne kadar, merkeziyetsiz finansa dair Bitcoin ve blokzincir hakkındaki temel bilgilerin kaynağı niteliğindeki Anthony Lewis imzalı Bitcoin ve Blokzincirin Temelleri kitabı, kapsamlı bilgileri yalın ve anlaşılır bir dille okuyuculara aktaran Turan Sert’in Sorularla DeFi kitabı ve blokzincir teknolojisinin çok yönlülüğünü, farklı alanlarda nasıl konumlandırılabileceğini örneklerle anlatan Alex Tapscott ve Don Tapscott’ın kaleme aldığı Blokzincir Devrimi kitapları okuyucuyla buluşturuldu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!