USD33,08
EURO36,30
GBP43,13
BIST11.134,08
GR. ALTIN2.615,50
BTC64.385,23
Son Gelişmeler

Şartlar ve Koşullar

kullanım Koşulları

Dijital bilgi ağımıza hoş geldiniz. Kriptohaberi.com Sitesine nasıl erişirseniz erişin (üçüncü taraf bir site, uygulama, bağlantı aracılığıyla veya başka bir şekilde), bu hüküm ve koşullara tabi olmayı kabul edersiniz.

Tüm bölümleri dikkatlice okumanız gerekse de, dikkatiniz bu hüküm ve koşulların özellikle aşağıdaki bölümlerine çekilmektedir: 3. bölüm (kriptohaberi.com Sitesinde materyal kullanımınızla ilgilidir), 4. bölüm (sorumluluk reddimizi belirtir), 6. bölüm (bize gönderdiğiniz içerikle ilgilidir) ve 12. bölüm (bu hüküm ve koşulları ihlal etmeniz nedeniyle bize sağladığınız tazminat).

kriptohaberi.com Sitesine Amerika Birleşik Devletleri veya Avustralya’dan eriştiyseniz, bu hüküm ve koşulların sonunda yer alan ek koşullara tabi olmayı da kabul etmiş olursunuz.

Herhangi bir nedenle bu hüküm ve koşullara uymadığınıza inanırsak, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kriptohaberi.com Sitesinin tamamına veya bir kısmına erişiminizi derhal ve önceden haber vermeksizin iptal edebilir veya kısıtlayabiliriz.

1. Kayıt

Kayıtlı üye olarak ve bizde bir hesap oluşturarak, kriptohaberi.com Sitesi’nin kayıt gerektiren alanlarına erişebilirsiniz. Parolalarınızın veya seçtiğiniz diğer hesap tanımlayıcıların ve hesabınız altında gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin gizliliğini korumaktan sorumlu olmayı kabul etmektesiniz.

kriptohaberi.com Sitesine kaydolarak şunları kabul etmiş olursunuz:

(i) hesabınız ve şifreniz size özeldir ve kriptohaberi.com Sitesine erişmek için başka hiç kimse tarafından kullanılamayabilir;

(ii) kayıtlı kullanıcı olmayan herhangi birinin kriptohaberi.com Sitesinin herhangi bir kayıt alanına erişmesine yardımcı olacak hiçbir şey yapmayacaksınız; Ve

(iii) kriptohaberi.com Sitesinin veya diğer kullanıcıların işlevlerini kötüye kullanmak amacıyla kayıt hesapları oluşturmayacaksınız; kendinizi başka bir kullanıcı olarak göstermeye de çalışmayacaksınız.

Parolanızın veya hesap tanımlayıcılarınızın başkaları tarafından izinsiz kullanıldığını fark ettiğinizde bizi hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz.

2. Kaydın iptali

Artık kayıtlı bir hesabınız olmasını istemiyorsanız, hesap ayarlarınıza giriş yapıp ‘hesabı sil’ seçeneğini seçerek hesabınızı sonlandırabilirsiniz . Aktif bir üyelik, katkı veya abonelik yoluyla bize düzenli olarak ödeme yaparsanız, hesabınızı çevrimiçi olarak otomatik olarak silemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Lütfen hesap silme sayfasında size verilen talimatları izleyin ve yine de hesabınızı silmek istiyorsanız tekrar deneyin. Aksi takdirde, lütfen bölgeniz için yardım merkezinde bulunabilecek iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin .

Bu hüküm ve koşulları veya bu hüküm ve koşullarda gelecekte yapılacak herhangi bir değişikliği artık kabul etmiyorsanız, kriptohaberi.com Sitesini kullanmayı bırakmalısınız. kriptohaberi.com Sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu hüküm ve koşulları kabul etmeye devam ettiğiniz anlamına gelir.

Kayıtlı hesabınızı, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kayıt olduğunuz adrese sözleşmenin feshedildiğini belirten bir e-posta göndererek feshedebiliriz.

3. kriptohaberi.com Sitesinde görünen materyalin kullanımı

kriptohaberi.com ile sizin aranızda, kullanıcı içeriği ve reklamlar (aşağıda tartışıldığı gibi) dışında, kriptohaberi.com Sitesi’ndeki ilgili tüm telif hakları, patentler, ticari markalar, ticari sırlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içeriğin tek sahibinin kriptohaberi.com olduğunu kabul etmektesiniz. , ticari adlar, logolar ve bunlara ilişkin diğer fikri mülkiyet hakları ile kriptohaberi.com Sitesinde görünen metin, resimler, grafikler, logolar, ses, video, URL’ler, meta veriler ve diğer materyaller (“Koruyucu İçeriği”). kriptohaberi.com Sitesi ve Kripto Haberi İçeriği, Türkiye’nin telif hakkı yasaları ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır ve geçerli uluslararası telif hakkı anlaşmaları tarafından küresel olarak korunmaktadır.

kriptohaberi.com Sitesini ve kriptohaberi.com İçeriğini kullanımınız yalnızca kendi kişisel ve ticari olmayan kullanımınız içindir. İndirdiğiniz veya yazdırdığınız herhangi bir materyaldeki herhangi bir yazar atıfını, telif hakkı veya ticari marka bildirimini veya kısıtlamasını korumanız ve bunlara uymanız koşuluyla, yalnızca kendi kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için Koruyucu İçeriğinden alıntılar indirebilir ve yazdırabilirsiniz.

Önceden yazılı onayımız olmadan kriptohaberi.com Sitesini ve/veya herhangi bir kriptohaberi.com İçeriğini başka herhangi bir amaç için kullanamazsınız (ve ayrıca kullanımını kolaylaştıramaz, yetkilendiremez veya izin veremezsiniz) – bu, kriptohaberi.com İçeriğinin herhangi bir şekilde kazınmasını içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. veya her durumda metin ve veri toplama, analiz veya madencilik amaçlarıyla veya herhangi bir ticari kullanım için Koruyucu İçeriğin çoğaltılması, kopyalanması, değiştirilmesi, toplanması ve/veya çıkarılması.

Bu hüküm ve koşullarda açıkça belirtilmedikçe veya Vasi tarafından başka bir şekilde onaylanmadıkça, herhangi bir “robot”, “bot”, “örümcek”, “kazıyıcı” kullanmayacak veya kullanılmasını kolaylaştırmayacak, yetkilendirmeyecek veya izin vermeyeceksiniz. ” veya herhangi bir amaçla (toplama veya çıkarma gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kriptohaberi.com Sitesi ve/veya Kripto Haberi İçeriği üzerinde veya bunlarla bağlantılı diğer otomatik cihaz, program, teknik, araç, süreç veya yöntem.

Şüpheye mahal vermemek adına, kriptohaberi.com İçeriğindeki tüm hakları saklı tutar.

kriptohaberi.com tarafından açıkça yetkilendirilmedikçe, kriptohaberi.com Sitesinde görünen materyalin tamamını veya bir kısmını içeren elektronik veya kağıt biçiminde bir veritabanı oluşturmanıza izin verilmez.

4. Sorumluluk Reddi

Yasaların izin verdiği ölçüde, Koruyucu İçeriğindeki herhangi bir beyan için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Koruyucu İçeriğindeki hiçbir şey, belirli bir amaç için veya belirli bir kişinin talebi üzerine sağlanmaz. Karışıklığı önlemek için, Koruyucu İçeriği veya herhangi bir bölümünü görüntülemeniz, okumanız veya dinlemeniz sonucunda herhangi bir şey yapmanız veya yapmamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacağız. kriptohaberi.com Sitesindeki bağlantılar aracılığıyla diğer sitelere erişebilirsiniz. Bu siteler bizim kontrolümüz altında değildir ve içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değiliz.

kriptohaberi.com Sitesi veya Kripto Haberi İçeriği ile ilgili hiçbir garanti vermiyoruz. Özellikle, kriptohaberi.com Sitesinin veya herhangi bir içeriğinin virüssüz olduğunu garanti etmiyoruz. Bu bağlamda kendi önlemlerinizi almalısınız, çünkü virüs veya diğer kontaminasyonlar veya yıkıcı özelliklere sahip herhangi bir şey nedeniyle herhangi bir enfeksiyon için sorumluluk kabul etmiyoruz.

kriptohaberi.com Sitesine sürekli ve kesintisiz erişim sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacak olsak da, bunu garanti etmiyoruz. Herhangi bir kullanılamama, kesinti veya gecikme için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

5. kriptohaberi.com Sitesinde üçüncü taraf reklamları

kriptohaberi.com Sitesinde üçüncü şahıslar tarafından sunulan reklam materyallerini göreceksiniz. Her bir reklam veren, reklam malzemesinin içeriğinden yalnızca sorumludur. Herhangi bir hata, eksiklik veya yanlışlık dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere reklam malzemelerinin içeriğine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

kriptohaberi.com Sitesinde reklam vermek istiyorsanız, lütfen bu çevrimiçi formu kullanarak satış ekibiyle iletişime geçin. Zaman zaman kriptohaberi.com tarafından onaylanan üçüncü kişiler dışında, kriptohaberi.com Sitesinde reklam satışı ve yerleştirilmesi ile ilgili olarak herhangi bir üçüncü tarafla işlem yapmayacaksınız.

6. Kullanıcı içeriği

Sitemizin kullanıcılarının, kriptohaberi.com Sitesinin çeşitli alanlarında yayınlanmak üzere içerik göndermelerine izin verilebilir. 

Bize içerik gönderdiğinizde, o içeriği yarattığınızı veya içeriğin herhangi bir bölümünün sahibinden onu kriptohaberi.com Sitesine göndermek için izin aldığınızı veya onun tarafından yetkilendirildiğinizi kabul ve beyan edersiniz.

Siz veya içeriğin sahibi, bize gönderilen içeriğin telif hakkına hâlâ sahipsiniz, ancak bize içerik göndererek, bize koşulsuz, geri alınamaz, münhasır olmayan, telifsiz, tamamen devredilebilir, dünya çapında kalıcı kullanım lisansı veriyorsunuz. İçeriğinizi şu anda bilinen veya bundan sonra icat edilecek herhangi bir formatta ve herhangi bir platformda yayınlamak ve/veya iletmek ve üçüncü şahıslara kullanma, yayınlama ve/veya iletme yetkisi vermek.

kriptohaberi.com Sitesinde içerik yayınladığınızda veya başkaları tarafından sağlanan içeriği görüntülediğinizde, bu içeriğin doğruluğuna, eksiksizliğine güvenmek de dahil olmak üzere, bunu kendi takdirinize ve riskinize göre yaptığınızı kabul ediyor ve kabul ediyorsunuz. Ayrıca, siz ve diğer kullanıcılar tarafından bu içerikte ifade edilen görüşlerin kriptohaberi.com’un görüşlerini yansıtmadığını ve herhangi bir kullanıcı içeriğini desteklemediğimizi veya onaylamadığımızı da onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Siz ve diğer kullanıcılar tarafından kriptohaberi.com Sitesinde yayınlanan herhangi bir içeriği önceden tarama, izleme, inceleme veya düzenleme yükümlülüğümüz olmadığını kabul etmektesiniz.

Biz veya yetkili üçüncü taraflar, kendi takdirimize bağlı olarak içeriğinizi kesme, kırpma, düzenleme veya yayınlamayı reddetme hakkını saklı tutarız. İçeriğinizi istediğimiz zaman kullanımdan kaldırabiliriz.

Kullanıcılar tarafından gönderilen ve bizim tarafımızdan veya yetkili üçüncü taraflarca yayınlanan herhangi bir içerikle ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bize gönderdiğiniz içeriğin müstehcen, tehdit edici, taciz edici, iftira niteliğinde, aldatıcı, hileli, başka birinin özel hayatına saldıran, saldırgan, herhangi bir kişiyi karalayıcı veya yasa dışı olmadığını garanti edersiniz. Bize gönderdiğiniz içeriğin, herhangi bir taraf veya bireyin herhangi bir patentini, ticari markasını, ticari sırrını, telif hakkını veya diğer fikri veya mülkiyet hakkını veya gizlilik hakkını ihlal etmediğini garanti etmektesiniz. (i) kasten diğer kullanıcıları üzmeyi veya onlara zarar vermeyi amaçlayan içerik yayınlamamayı; (ii) Din, cinsiyet, cinsel yönelim, ırk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere izin verilmeyen herhangi bir sınıflandırma temelinde bir bireyi veya bir grup insanı mağdur eden, taciz eden, aşağılayan veya sindiren içerik göndermek veya başka bir şekilde iletmek için kriptohaberi.com Sitesini kullanmak, renk, inanç, etnik köken, ulusal köken, vatandaşlık, yaş, medeni durum, askeri durum veya engellilik; (iii) kriptohaberi.com Sitesinin veya herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya diğer bilgisayar kodları, dosyaları veya programları içeren herhangi bir içeriği postalamak veya başka bir şekilde iletmek; (iv) herhangi bir içeriği yüklemek veya başka bir şekilde iletmek veya kriptohaberi.com Sitesini kullanımınızla ilgili olarak, suç teşkil edecek veya başka bir şekilde teşvik edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak başka herhangi bir eylemde bulunmak; veya (v) kriptohaberi.com Sitesini, fon toplamak veya herhangi bir mal veya hizmetin satışını teşvik etmek, reklamını yapmak veya talep etmek için herhangi bir materyal göndermek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari amaçlarla kullanmak. veya kriptohaberi.com Sitesinin veya herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış programlar; (iv) herhangi bir içeriği yüklemek veya başka bir şekilde iletmek veya kriptohaberi.com Sitesini kullanımınızla ilgili olarak, suç teşkil edecek veya başka bir şekilde teşvik edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak başka herhangi bir eylemde bulunmak; veya (v) kriptohaberi.com Sitesini, fon toplamak veya herhangi bir mal veya hizmetin satışını teşvik etmek, reklamını yapmak veya talep etmek için herhangi bir materyal göndermek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari amaçlarla kullanmak. veya kriptohaberi.com Sitesinin veya herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış programlar; (iv) herhangi bir içeriği yüklemek veya başka bir şekilde iletmek veya kriptohaberi.com Sitesini kullanımınızla ilgili olarak, suç teşkil edecek veya başka bir şekilde teşvik edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak başka herhangi bir eylemde bulunmak; veya (v) kriptohaberi.com Sitesini, fon toplamak veya herhangi bir mal veya hizmetin satışını teşvik etmek, reklamını yapmak veya talep etmek için herhangi bir materyal göndermek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari amaçlarla kullanmak. suç teşkil edecek veya başka bir şekilde teşvik edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak; veya (v) kriptohaberi.com Sitesini, fon toplamak veya herhangi bir mal veya hizmetin satışını teşvik etmek, reklamını yapmak veya talep etmek için herhangi bir materyal göndermek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari amaçlarla kullanmak. suç teşkil edecek veya başka bir şekilde teşvik edecek veya hukuki sorumluluğa yol açacak; veya (v) kriptohaberi.com Sitesini, fon toplamak veya herhangi bir mal veya hizmetin satışını teşvik etmek, reklamını yapmak veya talep etmek için herhangi bir materyal göndermek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari amaçlarla kullanmak.

kriptohaberi.com Sitesinin teknik olarak işlenmesi ve iletilmesinin (i) çeşitli ağlar üzerinden aktarımları; ve (ii) bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uymak ve bunlara uyum sağlamak için içerikte yapılan değişiklikler. kriptohaberi.com, siz veya diğer kullanıcılar tarafından kriptohaberi.com Sitesine gönderilen içerik gönderilerinin veya diğer bilgilerin silinmesi veya depolanamaması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

16 yaşından küçükseniz, içerik göndermek için ebeveyninizin veya vasinizin iznine sahip olduğunuzu onaylarsınız.

7. Uygulamalar

“The kriptohaberi.com News Uygulaması” (“Uygulama”) dahil olmak üzere belirli kriptohaberi.com uygulamalarını kriptohaberi.com Sitelerinden veya üçüncü taraf uygulama mağazalarından veya mağazalarından (“Uygulamalar”) indirebilirsiniz. Bu şartların tümü, Uygulamaları kullanımınızla ilgili azami ölçüde geçerlidir (ve özellikle, bir Uygulamayı kriptohaberi.com Sitelerine kullanıcı içeriği göndermek için kullandığınız durumlarda 6. bölümdeki şartlar geçerlidir).

Bölüm 4, 17 ve 18’de belirtilen sorumluluğumuza ilişkin sınırlamalara ek olarak, herhangi bir ekipmana veya diğer uygulamalara veya herhangi bir tanımdaki içeriğe neden olunan herhangi bir hasar veya müdahaleden sorumlu olmayacağız.

9. Veri koruması

Hangi kişisel verileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı öğrenmek için lütfen kriptohaberi.com/gizlilik-politikasi adresindeki gizlilik politikamızı ziyaret edin.

10. Bu kullanım şartları ve koşullarındaki değişiklikler

hot air balloon tour

Lütfen bu hüküm ve koşulları zaman zaman tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirebileceğimizi ve bunu sizin onayınız olmadan yapma hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutmayın. Gözden geçirilmiş herhangi bir şart ve koşul, kriptohaberi.com Sitesinde yayınlandığı tarihte geçerli olacaktır. Lütfen bu hüküm ve koşulları düzenli olarak gözden geçirdiğinizden emin olun, çünkü kriptohaberi.com Sitesini gönderildikten sonra kullanmaya devam ederseniz bir değişikliği kabul etmiş sayılacaksınız.

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!