USD32,89
EURO35,72
GBP42,49
BIST11.102,04
GR. ALTIN2.541,90
BTC66.280,15
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Stellar (XLM) Kritik Desteğinde! Yeni Yükseliş Hedefi Neresi? 16 Temmuz XLM Analizi — TradingView Haberleri

Stellar (XLM) Kritik Desteğinde! Yeni Yükseliş Hedefi Neresi? 16 Temmuz XLM Analizi — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Anahtar noktalar:

  • XLM, 0.1271 dolar seviyesinin üzerinde saatlik kapanışlarla 0.16 dolar hedefine doğru yükselişini devam ettirebilir.
  • Ancak, 0.1271 dolar seviyesinin altındaki saatlik kapanışlar düşüş trendini 0.11 dolar seviyelerine doğru genişletebilir.
  • XLM’nin 0.11 doların altında kapanışlar yapması halinde düşüş hareketi 0.1022 dolar seviyelerine kadar devam edebilir.

XLM’nin teknik grafiğine göre, 0.1271 dolar seviyesi önemli bir destek noktası olarak beliriyor. Fiyatın bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlaması yükseliş potansiyelini beraberinde getiriyor, ancak altına geçiş düşüşün devamını işaret edebilir.

Orta Vadeli XLM Fiyat Analizi

CoinOtag

Günlük XLM/USD Fiyat Grafiği

XLM’nin günlük teknik grafiğini incelediğimizde, 30 Haziran’da sitemizde paylaştığımız analizde XLM fiyatı belirttiğimiz destek aralığından yükseliş hareketini başlattı ve okuyucularımıza %55’dan fazla kazanç sağladı.

30 Haziran’da Paylaştığımız XLM Analizini İncelemek İçin Tıklayın.

Daha önceki analizde belirttiğimiz gibi XLM fiyatı, 0.09663 – 0.09154 destek aralığından güçlü alımlarla karşılaşarak 0.15 dolar seviyesine ulaştı, hedefimize ulaştı.

Şu an XLM fiyatı kritik desteğinde bulunuyor. XLM, analizde belirtilen günlük desteği olan 0.1246 – 0.1297 dolar seviyesinden güçlü alımlarla karşılaşırsa yükselişini 0.14 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Ancak XLM’nin 0.14 dolar seviyesindeki direnç bölgesine yükseliş hareketlerini gerçekleştirebilmesi için 0.1246 dolar seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışlarına devam etmesi gerekmektedir. XLM, 0.1246 dolar desteğine tutunduğu sürece önümüzdeki günlerde yükselişini başlatarak 0.14 dolar seviyelerine ulaşabilir. Ancak XLM fiyatı, 0.1246 dolar seviyesinin altında günlük bazda mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 0.11438 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Kısa Vadeli XLM Fiyat Analizi

CoinOtag

15 Dakikalık XLM/USD Fiyat Grafiği

XLM’nin kısa vadeli teknik grafiğini incelediğimizde, önemli destek seviyesi olan 0.1271 dolar seviyelerine yakın hareket etmektedir. XLM fiyatı, analizde belirtilen 0.1271 dolar seviyesinin üzerindeki saatlik bazda mum kapanışlarına devam ederse yükselişini bu seviyelerden başlatarak 0.16 dolar seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

Ancak XLM fiyatı, 0.1271 dolar seviyesinin altında 1 saatlik bazda mum kapanışları gerçekleştirirse düşüş hareketini 0.11 dolar seviyelerine kadar genişletebilir. XLM, 0.11 dolar seviyesinin altında saatlik bazda mum kapanışları yaparsa düşüşünü 0.1022 dolar seviyelerine kadar ilerletmek isteyebilir.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!