USD32,82
EURO35,68
GBP42,46
BIST11.089,53
GR. ALTIN2.538,94
BTC66.635,89
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Three Arrows Capital’in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti — TradingView Haberleri

Three Arrows Capital’in (3AC) Kurucu Ortağı Kyle Davies, ABD Vatandaşlığından Vazgeçti — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Temmuz 2022’nin ilk haftasında iflas başvurusunda bulunan 3AC’nin kurucu ortağı Kyle Davies, Singapur’un çifte vatandaşlığa izin vermediğini, evlenip daimi ikamet izni almasının ardından ABD vatandaşlığından vazgeçtiğini dile getirdi. 3AC’nin kurucu ortağı Kyle Davies, 1 Ağustos 2023 tarihinde New York Güney Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’ne, ABD vatandaşlığından feragat etmek için başvuruda bulundu.

Kyle Davies, ABD vatandaşlığından Vazgeçtiğini Belirterek, İflas Mahkemesinin Yargı Yetkisini Reddetti!

Bildiğiniz üzere 3AC’nin arkasındaki tasfiye memurları, şirketin alacaklılara 3,5 milyar dolar borcu olduğundan, Zhu ve Davies’ten yaklaşık 1,3 milyar dolarlık fonu geri almak için çalışmalar sürdürüyorlar. Ancak Davies’in yapmış olduğu bu hamleyle, bu durum daha da zor bir hale geldi denilebilir.

Davies’ın ABD vatandaşlığını reddetmesiyle birlikte konumu tam olarak bilinemeyecek ve mahkemeye çağrılması oldukça zorlaşacak. Davaya ilişkin belgelerde dikkat çeken noktalardan biri de Davies’in ABD vatandaşı veya mukimi olmadığı için mahkemenin onun üzerinde kişisel yargı yetkisi olmadığının belirtilmesi. Davies’in ABD vatandaşlığının bulunmaması, yasal işlemlerin daha da karmaşık hale gelmesine zemin hazırlayabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!