USD32,84
EURO35,66
GBP42,48
BIST11.121,73
GR. ALTIN2.536,99
BTC67.257,52
Son Gelişmeler
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Yatırımcılar LTC Biriktiriyor — TradingView Haberleri

Yatırımcılar LTC Biriktiriyor — TradingView Haberleri

Coinbase, ABD'nin dört eyaletinde staking hizmetlerini duraklattı — TradingView Haberleri
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Anahtar noktalar:

  • Yunuslar ve köpek balıkları, 14 Haziran’dan bu yana toplam 205.4k LTC topladı ve önümüzdeki hafta yapılacak olan yarılanma etkinliğine yönelik boğa beklentilerini vurguladı.
  • Olumlu duygular, madencilerin blok ödüllerinin yarıya düşmesini ve böylece dolaşımdaki token sayısının azalmasını gören dört yıllık tekrarlanan olaya dayanıyordu.
  • LTC’nin bireysel yatırımcıları da trende katıldı. 0-1 token arasındaki cüzdanlar, geçen ay boyunca portföylerine sürekli olarak eklemeler yaptılar.

Litecoin’de merakla beklenen Halving etkinliğine çok az bir zaman kaldı; Yatırımcılar LTC biriktirmeye devam ediyor!

Litecoin Yatırımcıları Büyük Etkinliğe Hazırlanıyor

CoinOtag

Yatırımcılar, altcoin’in 2023’ün en önemli etkinliğine hazırlandığı sırada çantalarını Litecoin ile doldurmaya başladılar. Blockchain analitik şirketi Santiment, genellikle 100 ile 10.000 arasında Litecoin tutan orta seviye sahiplerin birikim çılgınlığına dikkat çekti.

Santiment tarafından yunuslar ve köpek balıkları olarak adlandırılan bu grup, 14 Haziran’dan bu yana toplam 205.4k LTC topladı ve önümüzdeki hafta yapılacak olan yarılanma etkinliğine yönelik boğa beklentilerini vurguladı.

CoinOtag

Olumlu duygular, madencilerin blok ödüllerinin yarıya düşmesini ve böylece dolaşımdaki token sayısının azalmasını gören dört yıllık tekrarlanan olaya dayanıyordu. Talep ve arz temellerine dayanarak, traderlar LTC fiyatlarında önemli bir artış bekliyorlardı.

Ancak talep yalnızca orta seviyeye sınırlı kalmadı. LTC’nin bireysel yatırımcıları da trende katıldı. 0-1 token arasındaki cüzdanlar, geçen ay boyunca portföylerine sürekli olarak eklemeler yaptılar.

CoinOtag

Sosyal etkinlik artıyor

LTC, göz alıcı etkinlikten neredeyse bir ay önce yükselişe başladı ve Temmuz’un ilk haftasında yıllık zirvelerine ulaştı. O zamandan beri fiyatlar bir ölçüde düşüş gösterdi. Ancak, yılın başından itibaren, Bitcoin’in (BTC) küçük kardeşi %37 oranında arttı.

Yarılanma etkinliği aynı zamanda sosyal platformlarda LTC hakkında bir dizi tartışmayı tetikledi. Son birkaç günde, coin’in sosyal hakimiyeti yaklaşık %2.36’ya yükseldi. Sosyal hakimiyet, en popüler 50 projenin havuzunda kripto odaklı sosyal medya gruplarında bir coini ne kadar bahsettiğini ölçer.

CoinOtag

Türev Piyasasında Litecoin

LTC için spekülatif ilgi Temmuz ayında arttı, OI’daki (Açık Pozisyon) keskin artışla ortaya çıktı. Yazı yazıldığı sırada, LTC vadeli işlemlerinde kilitlenen dolar değeri 550 milyon dolardı ve bu bir ay öncesine göre %83’lük bir artış anlamına geliyor.

Bu pozisyonların çoğu, çoğu borsada pozitif fonlama oranlarının altını çizerek fiyat kazançları için çalışıyor. Fonlama oranları, kripto vadeli piyasasındaki short veya long pozisyonlara yapılan periyodik ödemeleri ifade eder. Pozitif olduklarında, long pozisyonların hakim olduğunu yansıtır.

Kaynak: CoinOtag.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu kripto haber sitesi, genel bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi sağlamayı amaçlamamaktadır. Sitede yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır ve herhangi bir yatırım kararı almadan önce bağımsız bir finansal danışmana danışmanız önerilir. Sitede sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar, kendi riskleri ve sorumlulukları altında hareket etmelidir. Sitedeki harici bağlantılar ve reklamların içerikleri üzerinde kontrol sağlanamamaktadır ve bu tür bağlantıların kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu tutulamazız. Sitedeki içeriklerde yer alan görüşler, yazarların veya kaynakların görüşlerini yansıtmaktadır ve bu görüşlerin doğruluğu veya geçerliliği konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kripto Haberi - Güncel Kripto Para Haberleri, Analizler ve Bilgiler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!